Verslo brokeris

Verslo brokeris

Savarankiškas verslo pardavimas ir keletą metų atgal ir dabar yra nelengva užduotis. Iškylančių klausimų specifika neleidžia įgyvendinti sprendimo pirkti ar parduoti verslą taip lengvai kaip nekilnojamo turto ar prekių partijos atžvilgiu. Ir štai kodėl:

  • verslą reikia laiku ir tinkamai paruošti pardavimui – profesionaliai paruošta pardavimui prekė yra lengviau ir greičiau parduodama;
  • būtina nustatyti kiek galima tikslesnę pasiūlymo kainą;
  • reikia mokėti paruoštą investicinį pasiūlymą kryptingai pateikti pakankamai siauram ir uždaram potencialių klientų ratui;
  • užtikrinti pardavimo proceso, o vėliau ir pačio sandėrio konfidencialumą visuose jo etapuose;
  • reikalui esant, turėti galimybę pritraukti papildomas investicijas kreditų ar kitokia forma.

Verslo brokerių veikla – tai ne šiaip sandėrio dėl įmonės pardavimo pasirašymas, kiekvienas sandėris – tai sudėtingas komercinis projektas, kuriam atiduodama daug jėgų ir energijos ne tik konsultanto, bet ir visos įmonės. Konsultacinės paslaugos susideda iš daugelio dalykų: auditas, pardavimo marketingo planas ir strategija, juridinė ekspertizė, verslo kainos nustatymas, derybinio proceso organizavimas, finansinės sandėrio pusės užtikrinimas.

Kiekvienas komercinis projektas turi savo biudžetą. Verslo brokeris kartu su klientu nustato tokio biudžeto struktūrą ir dydį, išimtinai remdamiesi planuojamu pelnu nuo projekto realizavimo. Dažniausiai kliento išlaidos sudaro 5- 15 % nuo gauto pelno.

Parduodamos įmonės biudžeto pavyzdys:

Bendrovės kaina: 500 000 Lt

1. Įmonės kainos nustatymas – 0,3 %

2. Likvidumo padidinimas – 0,5 %

3. Aktyvus pardavimas – 0,8 %

4. Verslo brokerio komisiniai – 5 %

Visa projekto išlaidų suma: 6.6 %

 

Mūsų misija

  • Didinti kliento pelną teikiant jam kokybiškas ir efektyvias paslaugas, būti naudingiems klientui kaip speciali verslo brokerių įmonė Lietuvos, Baltijos, Rusijos ir kitų šalių rinkose, teikianti profesionalias, kokybiškas ir atitinkančias kainą ir aptarnavimą paslaugas.

KAS MES: Mes teisininkai, ekonomistai, finansininkai. Mūsų darbas pagrįstas būtinu specialistų dalyvavim, turinčių profesionalią patirtį komercinėse struktūrose, tame tarpe draudimo ir bankų struktūrose,gamybinėse ir tarptautinėse įmonėse, advokatų ir teisininkų biuruose.

KODĖL MES: Suburta tikslo siekianti komanda, kuri išsiskiria Lietuvos ir kitų šalių komercinės teisės žiniomis ir praktika, siekiu atlikti savo darbą “puikiai”. Mes jau ne pirmi metai sėkmingai pardavinėjam verslus Lietuvoje.

Apjungus šias žinias ir patirtį yra unikali galimybė spręsti visus klausimus vienoje vietoje, taupant laiką ir pinigus !