Teisinės konsultacijos

Gyvenime ir versle kasdien susiduriame su teisiniais klausimais: verslo idėjų apsauga, įmonės registravimas, patalpų nuoma, įrangos įsigijimas, lizingas, verslo sutartys, derybos, santykiai su darbuotojais, nesąžiningi skolininkai, teismai, vykdymo procesas ir kita. Sutiksite, kad kiekvienas turi daryti tai, ką geriausiai moka: statybininkas – statyti namus, gydytojas – gydyti pacientus, vairuotojas – vairuoti automobilius, apskaitininkas – tvarkyti finansus, teisininkas – aiškinti teisę ir ginti asmenų bei įmonių teisės, teisėtus interesus.

Brangu samdytis teisininką? Šio tinklapio pagalba jūs galėsite greitai užsakyti reikalingus juridinius dokumentus: sutartis, pretenzijas, skolų suderinimo aktus, priėmimo – perdavimo aktus ir kitus kasdieninėje veikloje reikalingus teisinius dokumentus. Visi jie už nedidelę ir gerokai mažesnę nei daugumoje įmonių kainą.

Pradedate verslą? Šiame tinklapyje rasite naudingų patarimų kaip tinkamai pasirinkti įmonės formą, operatyviai ją įsteigti ir parengti visus įmonės veiklos pradžiai reikalingus dokumentus. Arba galite kreiptis į mus ir mes viską sutvarkysime už Jus.

Šis tinklapis ir jo kūrėjai padės jums teisingai parengti įvairių rūšių sutartis ir kitus teisinius dokumentus, įsteigti įmonę ar kitokį juridinį asmenį, suteiks reikalingas teisines konsultacijas.

Kodėl turėtumėte rinktis mus? Jums nereikia niekur eiti: tiesiog užsisakote paslaugas internetu, susimokate taip pat internetu (jei naudojates internetine bankininkyste) ar telefono bei SMS pagalba ir gaunate paslaugas (dokumentus, konsultacijas ir kitą) irgi internetu. Taip sėdėdami savo darbo vietoje ar namuose gausite viską ko Jums reikia.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Teisinės konsultacijos: darbo kodekso, akcinių bendrovių įstatymo praktinio taikymo, įmonių valdymo dokumentų rengimo ir organizavimo, personalo tarnybų darbuotojų projektų vykdymo, darbuotojų veiklos ir kvalifikacijos įvertinimo klausimais ir kt.

Užtikriname kvalifikuotą ir efektyvią kiekvieno asmens teisę į gynybą. Ruošiame skundus įvairiems teismams. Advokatai atstovauja nukentėjusiesiems ir civiliniams ieškovams baudžiamosiose bylose, priteisiant ir išieškant nusikaltimu padarytą žalą.

Konsultuojame teisiniais-finansiniais santuokos sudarymo, sutuoktinių turto teisinio statuso nustatymo, vedybinių sutarčių sudarymo ir kitais šeimos teisės klausimais. Rengiame santuokoje įgyto turto padalijimo sutartis. Atstovaujame teisme nutraukiant santuoką ir dalinant santuokoje įgytą turtą, nustatant vaikų gyvenamąją vietą.

Užtikriname kvalifikuotą ir efektyvią teisinę pagalbą administracinės teisės klausimais.

Konsultuojame darbo sutarčių sudarymo, pakeitimo, nutraukimo, grąžinimo į darbą ir kitais darbo teisės klausimais. Atstovaujame teismuose.

Atstovaujame klientus ikiteisminių ginčų nagrinėjimo institucijose bei visų instancijų teismuose nagrinėjant administracines, civilines, darbo, mokesčių, šeimos, intelektinės nuosavybės teisų gynimo ir kitokias bylas, rengiant procesinius dokumentus.

Rengiame pirkimo-pardavimo, paskolos, nuomos, autorines ir kitas sutartis. Atstovaujame klientus ir konsultuojame perkant, parduodant, nuomojant, įkeičiant, mainant nekilnojamąjį turtą.

Teisinėmis priemonėmis padedame užtikrinti įmonės konfidencialios informacijos, komercinių paslapčių, duomenų apie įmonės veiklą, planus apsaugą. Parengiame konfidencialumo sutartis, konfidencialumo pasižadėjimus ir kitus reikalingus dokumentus. Užtikriname įmonės darbuotojų ir/ar partnerių atsakomybę atskleidus komercines paslaptis ar kitaip paviešinus neskelbtiną ir viešai nežinomą informaciją. Rengiame raginimus/įspėjimus vėluojantiems atsiskaityti skolininkams.