Steigimo dokumentai

Norintiems įsigyti įmonių steigimo dokumentų paketą

Nusprendusiems savarankiškai steigti įmones siūlome įsigyti steigiamos įmonės pavyzdinių dokumentų paketą bei išsamią instrukciją, kaip tuos dokumentus užpildyti, kur bei kokia tvarka juos pateikti.

Šiuo metu Jums siūlome įsigyti įmonių steigimo dokumentų komplektus už mažiausią kainą Lietuvoje. Primename, kad tai tik pavyzdiniai dokumentai, tad prie konkrečių įmonės poreikių juos reikės priderinti bei suderinti su notarais patiems, Todėl rekomenduojame užsisakyti pilną įmonės steigimą su mūsų pagalba.

1. Individualios įmonės įstatai – 20 eurų 

Šie įstatai yra lengvai užpildomi kiekvieno įmonės steigėjo įrašant įmonės duomenis ir yra reikalingi steigiant individualią įmonę.
2. UAB steigimo dokumentai. Komplektas – 50 eurų 

Komplektą sudaro: UAB protokolas, UAB dalyvių sąrašas, UAB įstatai, UAB steigimo aktas, UAB steigimo sutartis, sprendimas steigti UAB, steigimo atmintinė, JAR formos.

Norėdami užsisakyti tuščią dokumentų komplektą, turite padaryti reikiamos sumos pavedimą kontaktuose nurodytais rekvizitais bei pranešti mums elektroniniu paštu: kieno vardu padarytas pavadinimas, į kurį banką, už kokius dokumentus ir kokiu elektroninio pašto adresu atsiųsti dokumentus.

Norėdami užsisakyti jau pilnai paruoštų įmonės steigimo dokumentų komplektą, turite parašyti mums elektroniniu paštu, kokios įmonės dokumentai reikalingi ir mes Jums atsiųsime anketą, kurią užpildę grąžinsite mums. Pagal pateiktus duomenis paruošime dokumentus ir po Jūsų apmokėjimo išsiųsime Jums.
Tokie dokumentai kainuos:
* Individualiai įmonei – 35 eurai
* UAB – 75 eurai
* Asociacijai – 60 eurų