Įmonių aptarnavimas

Nuolatinė įstatymų kaita daugelį verslininkų priverčia teisinių reikalų tvarkymą patikėti tą išmanantiems teisininkams.

Pasirinkus mūsų teisininkus, įmonė sutaupo juristo darbo vietos įkūrimo bei išlaikymo išlaidas: nereikia skirti laiko profesionalaus teisininko paieškai, nekils problemų dėl teisininko ligos, atostogų ir netgi dėl darbuotojo atleidimo kompensacijos mokėjimo, nereikia mokėti socialinio draudimo bei gyventojų pajamų mokesčių už teisininką;

Pasirašius teisinės pagalbos sutartį su mumis, įmonei nereikia kreiptis į advokatų kontoras, kurių paslaugos yra palyginti brangios.

Pasirašius ilgalaikės teisinės pagalbos sutartį, mes teiksime šias teisines paslaugas:

Profesionaliai ir kokybiškai ruošime, audituosime bei koreguosime įvairias sutartis, kitus teisinius dokumentus įvairiomis kalbomis;

Tarpininkausime ir atstovausime sudarant įvairias sutartis;

Seksime ir laiku įspėsime apie Jūsų įmonei svarbius įstatymų pasikeitimus;

Iškilus ginčams, atstovausime institucijose;

Konsultuosime teisiniais klausimais;

Rengsime valdymo ir kitų organų susirinkimų bei posėdžių protokolus bei sprendimus;

Tvarkysime su darbo santykiais susijusius dokumentus;

Administruosime skolas;

Atstovausime teismuose.

*Galimas tiek nuolatinis, tiek vienkartinis bendradarbiavimas

Teisės ir Verslo Centras Jums siūlo galimybę turėti teisininkų komandą, kuri nuolat gilintųsi i Jūsų bendrovės specifiką. Spręstume kasdieninius einamuosius klausimus, sutvarkytume teisinius dokumentus, siekiant maksimaliai apginti Jūsų įmonės interesus. Iškilus ginčui, padėtumėme rasti galimo ginčo sprendimo būdą.

Ydingas požiūris yra manyti, kad neturint bylų teismuose, savo veikloje nesusiduriama su teisiniais klausimais. Teisininko pagalba kiekvienos įmonės veikloje yra žymiai vertingesne sprendžiant ne teisminius ginčus, o vykdant jų prevencija. Reta tikimybė, jog egzistuoja veikianti įmonė, kuriai nėra reikalinga teisinė pagalba. Visgi sudarote sandorius su savo klientais, turite darbuotojų, prekiaujate arba teikiate paslaugas. Visi šie tarpusavio santykiai turi teisinį elementą, kurį atsakingas ir rūpestingas vadovas turi patikėti teisininkui. Svarbu, kad įmonei puikiai sekantis, po to nereiktu pavėluotai kreiptis i teisininkus ir gailėtis dėl patirtų nuostolių.