Buto pardavimas

Klausimai susiję su nekilnojamu turtu, sklypais, daugiabučiais, sodų bendrijomis...

Buto pardavimas

Standartinė kleo » 2007-04-18 08:09

Laba diena.Dabar iskilo klausimas kur pirmiau eiti,pas notara,kadastra,ar i vaiku teises.Dar klausimukas:ar pas kadastra pirkejui ir pardavejui nekartu reikia but?Aciu
Vartotojo avataras
kleo

Standartinė Andrius » 2007-04-18 08:59

Kadastre Jums reiks išsiimti pažymą, kad butas priklauso Jums ir kad nėra įkeistas ar panašiai, tad pirkėjas ten nereikalingas. Pažyma galioja jei gerai atsimenu 30 dienų... Jei turite nepilnamečių vaikų ir tai yra šeimos gyvenamoji patalpa, tai reiks teismo leidimo parduoti butą. Taip pat susirinkti visų komunalines paslaugas teikiančių įmonių pažymas, kad nėra skolų. Tik turint visus šiuos dokumentus reikia eiti pas notarą.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė wariuga » 2007-04-18 10:00

Andrius rašė:Kadastre Jums reiks išsiimti pažymą, kad butas priklauso Jums ir kad nėra įkeistas ar panašiai, tad pirkėjas ten nereikalingas. Pažyma galioja jei gerai atsimenu 30 dienų... Jei turite nepilnamečių vaikų ir tai yra šeimos gyvenamoji patalpa, tai reiks teismo leidimo parduoti butą. Taip pat susirinkti visų komunalines paslaugas teikiančių įmonių pažymas, kad nėra skolų. Tik turint visus šiuos dokumentus reikia eiti pas notarą.

papildysiu:
Jei turite nepilnamečių vaikų ir tai yra vienintelė šeimos gyvenamoji patalpa, tai reiks teismo leidimo parduoti butą.
čia viskas priklauso nuo notaro.
Aš siūlyčiau iš pradžių nueiti pas notarą ir pasiklausti kokių dokumentų reikia buto pardavėjui, kokių pirkėjui ir pan.
Mano atveju tai buvo taip tą pačią dieną butą pardaviau ir pirkau pas tą pačią notarę, todėl ji teismo leidimo nereikalavo.
bet vis tik iš pradžių siūlyčiau su notaru pasikalbėti kokių dokumentų Jums reikia norint parduoti butą.
beje Vilniaus banke neblogai visi buto pardavimo žingsniai aprašyti
Vartotojo avataras
wariuga

Standartinė kleo » 2007-04-18 12:57

O jei as gyvenu pas vaiku teva[mes nesusituoke].Tai kaip jis tures tai patvirtinti?
Vartotojo avataras
kleo

Standartinė Andrius » 2007-04-18 16:30

Tai o kokį/kieno Jūs butą parduodat?
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė kleo » 2007-04-22 14:30

Parduodu savo buta,bet gyvenu pas savo vaiku teva,cia vaikai deklaruoti,tai gal nereiks irodynet teismui kur jie gyvens? ar tetis tures dar kazkaip patvirtint?
Vartotojo avataras
kleo

Standartinė Andrius » 2007-04-22 19:54

Na kadangi nesate susituokę, tai šeima laikoma tik Jūs ir vaikai, tad teismo leidimo reiks, o įrodymai, tai nurodysite, kad gyvensite pas vaikų tėvą na ir gal kokį tėvo sutikimą/patvirtinimą reiktų parašyti, nes tikrai yra atveju, kad teismas to leidimo nesuteikia.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė kleo » 2007-05-15 23:34

Jauciu,kad teismas gali neduot sutikimo parduot buta,nes mano sugyventinis pats mamos name gyvena,o jam garazas yra uzrasytas :? O rankpinigiai jau investuoti ir nemazi :(
Vartotojo avataras
kleo

Standartinė kleo » 2007-05-21 12:26

Nu va buvau du kartus teisme,bet ten dirba nemandagios sekretores[Kretingos teisme]Norejau parasyt prasyma del leidimo butui parduot,kai yra nepilnameciu vaiku.Tai nei lapo dave prasymui rasyt[ejau nusipirkau] :lol: Maniau,kad pavyz.bus ant stalo,kad rasydamas galetum pasiziuret,deja tik lentoj kabejo :lol: Tai nueinu paziuriu kelis zodzius,parasau atejus prie stalo,vel nueini,susimaisiau,susinervinau,kad toks apsileidimas pas mus teisme :x ,tai nuejau pagalbos i vaiku teisiu inspekcija.Ir viska per valanda susitvarkiau,o po triju dienu gausiu pazyma.
Vartotojo avataras
kleo

Standartinė kleo » 2007-05-21 12:32

Andrius rašė:Kadastre Jums reiks išsiimti pažymą, kad butas priklauso Jums ir kad nėra įkeistas ar panašiai, tad pirkėjas ten nereikalingas. Pažyma galioja jei gerai atsimenu 30 dienų... Jei turite nepilnamečių vaikų ir tai yra šeimos gyvenamoji patalpa, tai reiks teismo leidimo parduoti butą. Taip pat susirinkti visų komunalines paslaugas teikiančių įmonių pažymas, kad nėra skolų. Tik turint visus šiuos dokumentus reikia eiti pas notarą.
Dabar notaras uzsako pazyma is kadastro,ji galioja neribota laika.Taip reikejo pazymu is komunalininku,elektros tinklu,zemetvarkos.
Vartotojo avataras
kleo

Standartinė viešnia » 2009-06-04 14:18

Žadu man priklausančiame bute priregistruoti anūką, kai tik jis gims, o tai jau įvyks artimiausiomis dienomis. Nors būsimo anūko mama, t.y. mano dukra, su savo vyru gyvena nuomojamame bute, bet ji registruota mano bute. Po kelių metų žadu butą parduoti, ar man irgi reikės kreiptis į teismą leidimo dėl nepilnamečio anūko, nors realiai jis pas mane ir negyvens, bus tik registruotas?
Vartotojo avataras
viešnia

Standartinė Rūta-Mėta » 2009-06-04 14:58

Taip turėsite su tuo problemų.
Vartotojo avataras
Rūta-Mėta

paveldetas butas

Standartinė julijana » 2010-08-11 15:14

Andrius Misiukas rašė:Kadastre Jums reiks išsiimti pažymą, kad butas priklauso Jums ir kad nėra įkeistas ar panašiai, tad pirkėjas ten nereikalingas. Pažyma galioja jei gerai atsimenu 30 dienų... Jei turite nepilnamečių vaikų ir tai yra šeimos gyvenamoji patalpa, tai reiks teismo leidimo parduoti butą. Taip pat susirinkti visų komunalines paslaugas teikiančių įmonių pažymas, kad nėra skolų. Tik turint visus šiuos dokumentus reikia eiti pas notarą.

Sveiki,
paveldejau mamos buta. As ir mano nepilnametis sunus gyvenam ir esam registruoti Vokietijoje. Ar reikalingas tokiu atveju teismo leidimas parduoti paveldeta buta, jei ten niekad negyvenom ir nebuvom registruoti?
Vartotojo avataras
julijana

Standartinė Andrius » 2010-08-16 10:00

Jeigu parduodant notarui pateiksite dokumentus, kad gyvenate ir registruoti esate kitur, tai gal tokio ir nereikės teismo sprendimo.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

buto pardavimas, norint statyti nama

Standartinė vaikai » 2010-08-20 23:16

Sveiki,

noretumeme parduoti buta, nuomotis laikinai kita, isigyti sklypa ir pasistatyti nama. Turime nepilnameciu vaiku.
Kaip reiktu elgtis?
Gal uztenka deklaruoti gyvenama vieta pas mociute???
Vartotojo avataras
vaikai

Grįžti į Nekilnojamo turto, žemės, statybų teisė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių