Tėvas pasiėmė vaikus ir negrąžina

Sužadėtuvės, santuokos sudarymas, vaikų ir tėvų teisės ir pareigos, santuokos nutraukimas ir pan.

Tėvas pasiėmė vaikus ir negrąžina

Standartinė mama » 2007-02-23 18:49

Konflikto metu tevas is motinos paeme du mazamecius vaikus, juos ilga laika negrazina. Santuoka nenutraukta, taciau sutuoktiniai gyvena atskirai. Vaiku deklaruota vieta kartu su motina. Motina ruosiasi paimti vaikus pas save i namus, bet tevas neleidzia jas isvesti net keletai valandu, reikalauja, kad motina bendrautu tevo namuose. Nenoredama traumuoti vaiku mama su tevu nekonfliktuoja, bet kantrybe baigesi. Sekancio vizito metu motina ruosiasi paimti vaikus net pasitelkus policijos pagalba. I ka apeliuoti? Apie vienodas tevu teises i vaikus mama zino, tevui tai ne motais. Tevas tuose namuose nedeklaruoja gyvenamosios vietos, ar galima apeliuoti (butent, jei bus kvieciama policija) i tai, kad vaikai laikomi ne ju tevu namuose. Patarkite, gal yra kiti variantai :cry:
Vartotojo avataras
mama

Standartinė Andrius » 2007-02-23 21:45

Vaikai turi gyventi ten, kur deklaruota vaiku gyvenamoji vieta. Reiktų pranešti vaiku teisių apsaugos tarnybai, jie tikrai padės. Aišku ir vaikus atsiimti su policija greičiausiai teks.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė mama » 2007-02-23 22:33

Vaiku apsaugos teisiu tarnybai pranesta rastu , jie BEJEGIAI! Tik sugebejo tevui zodziu paaiskinti, kad tevas ir motina turi vienodas teises ir pareigas, ir ne vienas neturi piktnaudziauti. Tarnyba zadejo rastu atsiusti motinai rastiskai atsakyti i jos pareiskima, taciau telefoninio pokalbio metu motinai dave suprasti, kad jie nesikys i seimynini konflikta. Su tarnyba isiaiskinsim veliau, o mano klausimas buvo butent del policijos iskvietima, norint mamai vaikus pasiimti. Ka sakyti ( ruosiames rasyti pareiskima policijai, kad piktnaudziauja tevo teisemis )? kuom kaltinti teva?
Vartotojo avataras
mama

Standartinė Andrius » 2007-02-23 22:56

Vaikai turi gyventi ten kur priklauso, kol teismas nenustate kitaip. Todel tiesiog reikia pareikalauti, kad policija leistu issivezti vaikus, kadangi tevas atsisako tai padaryti. Tevas noredamas pasiimti vaikus turi gauti teismo leidima ar sudaryta grafika ir t.t.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė mama » 2007-02-24 01:05

Paskutines naujienos:

Tevas ne visai blaivus skambina mamai i mobiluji telefona, grasindamas, kad tuoj ateisiantis aiskintis santykius. Taip pat pareiskia, kad rytoj vaiku neleis issivesti uz kiemo teritorijos, i policijos pareigunus (jei bus kviesti) prades saudyti, tik per jo lavona ir t.t.

Mama suzino, kad vaikai siuo metu ne pas teva, o pas jo tevus. Skambina jo tevams ir pranesa, kad tuoj ateis pasiimti vaiku, taciau jo tevai grieztai atsisako ileisti mama i ju namus ir pareiskia, kad be tevo vaiku neatiduos, numeta rageli. Vaikai nustatynejami pries mama, jiems kalama i galva, kad mama juos paliko ir nezinia kur esanti. Nekviecia pakalbeti telefonu, kad ju "nejaudinti", kad mama atsirado. Tuo metu tevas, palikes vaikus pas savo tevus, padaugines alkoholio, verzesi i mamos namus. Mama, ne viena karta patyrusi smurta (yra dokumentai ir irodymai), kviecia policijos pareigunus. Pareigunai teveli isveza. Po keliu valandu apklausos, aisku, paleis.

Klausimas isliko: KAIP PASIIMTI VAIKUS? Kokie istatymai gyna realiai, o ne tik kodeksuose?
Vartotojo avataras
mama

Standartinė Andrius » 2007-02-24 09:43

Na kaip suprantu, tai su policija vaikų nebandėt pasiimti, kadangi vaikai net ne pas tėvą, tai jau gali "kvepėti" ir vaikų pagrobimu. Todėl šiuo atveju ir yra tik kelias kviečiantis į pagalbą policiją. O tėvo atžvilgiu nepatingėkit kiekvienąkart rašyti pareiškimus, tai bus geras argumentas, kad vaikai su juo negali būti.
Antras dalykas, reikia paduoti pareiškimą skyryboms dėl vyro kaltės ir reikalauti, kad teismas skyrybų metu įpareigotų jį gyventi atskirai (nesvarbu, kad ir negyvena). Tada turėsit ir įstatymų apsaugą, bei pagaliau išspręsit ir vaikų klausimus.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė mama » 2007-02-24 18:44

Hmm... mama siandien parase atitinkama pareiskima policijai, atvaziavo vaiku i seneliu namus. Mama ir policija isklause tona purvo mamos atzvilgiu, vaikai isgasdinti, kad "tuoj ateis policija ir atiduos jus mamai", mama liko nieko nepesusi. Be to, be galo issigandusi del vaiku psichologines bukles. Senele vaikams itikino, kad ji gali atstoti vaikams mama, jais pasirupins geriau, nei tevai...Mamai leido pabuti su vaikais jos akivaizdoje keleta valandu, per kurias kelis kartus buvo demonstruota, kaip vaikai ismoko vakarine malda...

Ieskinis santuokos nutraukimui jau paduotas, laukiame nutarimo. Bet ta nutarima jau negalesime garsiai paskaityti vaikams, jie tik kartoja, kad jie gyvena pas mociute ir taip bus visada...
Vartotojo avataras
mama

padekite!!!

Standartinė mamyte,padekite » 2011-03-24 21:50

sveiki,esu istekejusi uz musulmono,turim ris vaikus,vyras per mela isveze mane pas vyro tevus,paliko ir pats isvyko siekti karjeros kitur,pasieme pasus,negrazino,kreipiaus i lietuvos Amb Kaire,tad ten ivykiai,perdave kitoms valstybem,bet kaip ir nieko,laukiu,noriu sugryzti su dukrutem i LT,nes nesirupina manim,kas liecia mano sveikata,buvo l.bloga nekviete nei gyd,nei veze,su sirdim buvo blogai.vyras nebeveik nebendrauja su manim,vaikais,seima kuo maziau irgi bendrauja,neatsako net i klausimus paprastus,tiesiog sedek ir lauk kol vyras pasieks karjeros,bet matai nieko nebus gero,tad zinau islamiskose valstybe kiti istatymai,zmona ar vaikai negali isvykti be tecio leidimo?bet mes esam LT pilieciai kaip tada?mano pasa grazino,vaiku neturiu jokiu doc.kur galeciau kreiptis?patarkite,.dekinga.
Vartotojo avataras
mamyte,padekite

Re: padekite!!!

Standartinė LaurasG » 2011-03-24 23:59

mamyte,padekite rašė:sveiki,esu istekejusi uz musulmono,turim ris vaikus,vyras per mela isveze mane pas vyro tevus,paliko ir pats isvyko siekti karjeros kitur,pasieme pasus,negrazino,kreipiaus i lietuvos Amb Kaire,tad ten ivykiai,perdave kitoms valstybem,bet kaip ir nieko,laukiu,noriu sugryzti su dukrutem i LT,nes nesirupina manim,kas liecia mano sveikata,buvo l.bloga nekviete nei gyd,nei veze,su sirdim buvo blogai.vyras nebeveik nebendrauja su manim,vaikais,seima kuo maziau irgi bendrauja,neatsako net i klausimus paprastus,tiesiog sedek ir lauk kol vyras pasieks karjeros,bet matai nieko nebus gero,tad zinau islamiskose valstybe kiti istatymai,zmona ar vaikai negali isvykti be tecio leidimo?bet mes esam LT pilieciai kaip tada?mano pasa grazino,vaiku neturiu jokiu doc.kur galeciau kreiptis?patarkite,.dekinga.

Jeigu turite savo pasa, galite betkada grizti i Lietuva. Vaikams tap pat reikia tureti dokumentus, del ju kreipkites i ambasada.
Vartotojo avataras
LaurasG

Standartinė senas » 2011-03-25 21:07

mamyte,padekite rašė:sveiki,esu istekejusi uz musulmono,turim ris vaikus,vyras per mela isveze mane pas vyro tevus,paliko ir pats isvyko siekti karjeros kitur,pasieme pasus,negrazino,kreipiaus i lietuvos Amb Kaire,tad ten ivykiai,perdave kitoms valstybem,bet kaip ir nieko,laukiu,noriu sugryzti su dukrutem i LT,nes nesirupina manim,kas liecia mano sveikata,buvo l.bloga nekviete nei gyd,nei veze,su sirdim buvo blogai.vyras nebeveik nebendrauja su manim,vaikais,seima kuo maziau irgi bendrauja,neatsako net i klausimus paprastus,tiesiog sedek ir lauk kol vyras pasieks karjeros,bet matai nieko nebus gero,tad zinau islamiskose valstybe kiti istatymai,zmona ar vaikai negali isvykti be tecio leidimo?bet mes esam LT pilieciai kaip tada?mano pasa grazino,vaiku neturiu jokiu doc.kur galeciau kreiptis?patarkite,.dekinga.

teks grįžti be vaiku į Lietuvą.Islamiskose valstybe kiti istatymai,vaikai negali isvykti be tecio leidimo nes islamiska valstybe vadovaujasi savo istatymais
Vartotojo avataras
senas

Standartinė LaurasG » 2011-03-25 23:30

senas rašė:

teks grįžti be vaiku į Lietuvą.Islamiskose valstybe kiti istatymai,vaikai negali isvykti be tecio leidimo nes islamiska valstybe vadovaujasi savo istatymais

Vaikai ne isvyksta, o grizta. Juk rase, kad vaikai Lietuvos pilieciai.
Vartotojo avataras
LaurasG

Standartinė mamyte,padekite » 2011-03-26 21:20

aciu uz ats.bet as kreipiausi i LT AMS.Bet nieko laukiu,rasau jiems,nes man artimiausi Amb lt Egipte.pirma noriu viska ramiai issiaiskinti ar tikrai galiu isvykti is cia,nes kitu atveju jei ko imiuos ir vyras ir jo tevai suzinos,gali atimti vaikus....kas tiksliai zino istatymus Juntiniu Arabu Emiratu?keliones istatymus,kazka buvo reikalingi doc kelionei,bet manau db nereikia ju,gal man meluoja vyras ir jo tevai?kad niekur nesikreipciau.
Vartotojo avataras
mamyte,padekite

Standartinė LaurasG » 2011-03-26 22:52

Jungtiniuose arabu emyratuose, Lietuvai atstovauja Vengrija, taigi patarciau kreiptis i sios salies institucijas. Panarsykite uzsienio reikalu ministerijos puslapyje urm.lt rasite naudingos informacijos.
Vartotojo avataras
LaurasG

gal ne galima

Standartinė Senas » 2011-03-27 20:44

mamyte,padekite rašė:aciu uz ats.bet as kreipiausi i LT AMS.Bet nieko laukiu,rasau jiems,nes man artimiausi Amb lt Egipte.pirma noriu viska ramiai issiaiskinti ar tikrai galiu isvykti is cia,nes kitu atveju jei ko imiuos ir vyras ir jo tevai suzinos,gali atimti vaikus....kas tiksliai zino istatymus Juntiniu Arabu Emiratu?keliones istatymus,kazka buvo reikalingi doc kelionei,bet manau db nereikia ju,gal man meluoja vyras ir jo tevai?kad niekur nesikreipciau.

kiek supratau kad vaikų negalima be tėvo leidimo išvežti iš šalies : A parent can obtain a court order that places a travel ban on a child, and this ban will be enforced at all the airports in the country!!!

Mano drauges atveju,ne po vienu santuokos metu,vyras isveze vaika i muslmoniska sali ir paliko savo seimai.Pats grizo ir nesupranta,kad kazka blogo padare.Jis teisinasi,jog v.europoje bloga itaka vaikui augti,o jei motina nori pamatyti vaika,tegu pati vaziuoja i ta musulmoniska sali.O cia ir visas gudrumas,kad jei ji ten nuvaziuos,tai neisvaziuos.Nes moteriskei,norinciai isvaziuoti vienai su vaiku is musulmoniskos salies,reikia vyro sutikimo.O jis net negalvoja duoti to sutikimo.
Vartotojo avataras
Senas

Standartinė mamyte,padekite » 2011-03-29 16:19

LaurasG rašė:Jungtiniuose arabu emyratuose, Lietuvai atstovauja Vengrija, taigi patarciau kreiptis i sios salies institucijas. Panarsykite uzsienio reikalu ministerijos puslapyje urm.lt rasite naudingos informacijos.

l.dekinga uz jusu atsakymu,as kreipiausi ir i Vengrijos Amb cia esancia,pirma reikia suzinoti ar vaikai gali isvykti su mama is cia ar ne,jei mes galim isvykti Vengrija isduotu laikinus keliones doc.skambinausi ir Dubajaus orouoste,kad patikrintu ar galime isvykti,bet as neturiu vaiku pasu,duomenu,nei vyro,tad jie nieko negali pasakyti ar galim isvykti ar ne.reikia paso nr.nors vieno vaiko tad jie pasakytu.ar vyro paso nr.as tik viena galiu isvykti is cia,nepadaryta,kad be vyro leidimo negaliu isvykti.rasiau i lietuvos migracija,kad parasytu man mano vyro ar vaiku duomenis,jie to negali,kaip suzinoti mano vaiku duomenis?ar vyro?neturiu jokiu ju doc. na dar parasysiu i urm.lt
Vartotojo avataras
mamyte,padekite

Grįžti į Šeimos teisė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Yahoo [Bot] ir 2 svečių