Alimentai, alimentų dydis

Sužadėtuvės, santuokos sudarymas, vaikų ir tėvų teisės ir pareigos, santuokos nutraukimas ir pan.

Standartinė Jolanta79 » 2011-10-07 09:27

Andrius rašė:Na šiaip konstatuojama, kad vaikui mėnesiui reikia 800 Lt. Taigi kaip ir viskas normalu visai. Jei vaikas paaugo, tai ir avalynės gal reikėjo, juolab sezonas keičiasi.

vaikui 16 metu, koja taip sparciai neauga. dekui uz nuomone.
Vartotojo avataras
Jolanta79

Re: Alimentai

Standartinė Jaltute4 » 2011-10-12 16:50

Nettle rašė:
Jaltute4 rašė:Bet prisiteisus iskart galiu eiti i soc ir tvarkytis dokumentus del pasalpos sau?

Jūs galite eiti ne tik prisiteisusi, bet ir bylos nagrinėjimo laikotarpiu :) tuomet pašalpa iš soc skyriaus priklausys ne tik vaikui bet ir jau jums.
o kokiu dokumentu reikia?
Vartotojo avataras
Jaltute4

Standartinė Jolanta79 » 2011-10-18 12:24

Sveiki. Kai bus teismas del islaikymo sumos pakeitimo, ar teismas visada ziuri i visos seimos pajamos(jeigu vyras jau turi kita seima), ar tik vyro?
Vartotojo avataras
Jolanta79

Re: Alimentai, alimentų dydis

Standartinė L.S » 2011-10-19 14:25

Laba diena,
Gal galite pasakyti kur teikia nemokama konsultacija del tevyste ir alimentu Kaune?
Lauksiu atsakymo.
Vartotojo avataras
L.S

Standartinė Andrius » 2011-10-19 15:00

L.S rašė:Laba diena,
Gal galite pasakyti kur teikia nemokama konsultacija del tevyste ir alimentu Kaune?
Lauksiu atsakymo.

Savivaldybėje tikriausiai, jei priklauso nemokamai.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė MariusD » 2011-10-20 12:06

Laba diena,
sakykite, ar skyrybų sutartyje numatyta alimentų suma gali būti indeksuojama?

Kažkaip kasmet vis auga ir kelia įvairių minčių net apie pačios sutarties sudarymo prasmę..
Vartotojo avataras
MariusD

Standartinė Andrius » 2011-10-20 14:03

Taip, ji ir yra indeksuojama.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė Zydrius » 2011-10-24 16:39

Laba diena patarkit, turim situacija tai nu ir nu. Vienu žodžiu drauge vos ne vospabego nuo girtuokliaujancio nesantuokinio vyro. Turejo abu bendra vaika. Draugei buvo pasirinkimas arba ja užmuš vyras arba belieka begti. Vienu žodžiu žiaurus tas jos buves vyras. Vaikutį kaip negaila teko palikti pas jos buvusį, nes katastrofa, bandė pasiimti pas save, tai pirmiausia vaikui trauma, o antra pasiimė pas save išleido į kiemą vaiką, tai pasigavo vaiką ir namo prsivežė, vaiką prigrąsino, vienu žodžiu siaubas buvo teismų procesas, jau jis tam buvo pasiruošęs nubėgo greitai į teismą su ieškiniu, kadangi pas jį vaikas ir taikyti laikinasias apsaugos priemones. Drauge teismuose įrodinėjo, kad jis girtuokliauja, teistas už sąvadavimą, niekur nedirba, neišlaiko dukros iš pirmos santuokos. Teisme vaikas prigrasintas pasakė, kad nori gyventi su tėvu. Tai išgirdus draugė vos į žemes neužsikasė. Vaiko teisių apsauga aplamai sasisakė, kad vaikas nori pas tėvą gyventi, tėvas rūpinasi, nors motina parašiusi pareiškimų, kad tėvas vaiku nesirūpina, girtuokliauja ir t.t. Kaip paskelbė sprendimą draugei rankos nusviro, vaiko gyvenamąją vietą nustatė su tėvu ir priteisė 400 lt. alimentų. net teismas nevertino jos materialinės padėties, nes ji pati padavė į teismą dėl gyvenamosios vietos nustatymo ir alimentų priteisimo is vaiko tėvo. Gavosi atvirkščiai. Strendimo neskundėm, nes vaiko tėvas su VTA pareigūnėms vardais vadinasi, supratom, kad ten patepta, kaip ne keista vyksta viskas Kaune. VTA sakėm patikrinkit jis visad būna vakare ir savaitgaliais išgėręs. Vienu žodžiu nė motais. Po teismo dar geriau. Užsiėmėm iškvietėm policija nustatė tėvui 2.4 promilės girtumą. Po dviejų dienų iškvietėm vėl nustatė 2.6 promilės girtumą. VTA apklausė vaiką kuris pasakė, kad tai vienetiniai atvejai. Vienu žodžiu gražu. Dabar norim sumažinti alimentus iš 400 Lt į 1 MGL. Gauna draugė motinystės pašalpą 480 Lt. moka dabar po 135 Lt. Turto neturi jokio. Gyvena su manimi aš gaunu apie 2500 lt atlyginimo tuo jis motyvuoja, kad alimentus sumažinti nera tikslo, nes musu nesantuokines seimos pajamos yra gan nemazos, bet dar turim savo bendra dukra, kokios galimybes sumazinti alimentus. Negaila tų 400 Lt ir butu, bet jis viska pralaks, vaikas ne nematys tu pinigu, kai dar jis plius ir nedirba niekur. Ar pavyks mums?
Vartotojo avataras
Zydrius

Standartinė juratukasru » 2011-10-28 21:32

Turiu klausimuka.
Mano vyras uzsienyje ir jis man neduoda piktavaliskai pinigeliu vaikams islaikyti (mes nesam isiskyre), as jau ji buvau padavusi i teisma del priteisimo nepilnameciams islaikymo bet kadangi jis uzsienyje man parejo laiskas is teismo kad bylos nenagrines. Dabar jau zinau jo adresa uzsienyje ir vel noriu paduoti prasyma del vaiku islaikymo, tai mano klausimas butu ar man dabar nereikes teismui moketi uz prasymo padavima ir ar as kanors pesiu del vaiku islaikymo
Vartotojo avataras
juratukasru

Standartinė dilema » 2011-10-28 21:49

juratukasru rašė:Turiu klausimuka.
Mano vyras uzsienyje ir jis man neduoda piktavaliskai pinigeliu vaikams islaikyti (mes nesam isiskyre), as jau ji buvau padavusi i teisma del priteisimo nepilnameciams islaikymo bet kadangi jis uzsienyje man parejo laiskas is teismo kad bylos nenagrines. Dabar jau zinau jo adresa uzsienyje ir vel noriu paduoti prasyma del vaiku islaikymo, tai mano klausimas butu ar man dabar nereikes teismui moketi uz prasymo padavima ir ar as kanors pesiu del vaiku islaikymo

Moketi uz ieskini nereikes, o ar ka nors pesit, pamatysit proceso eigoje.
Vartotojo avataras
dilema
Aktyvus naujokas (-ė)

Standartinė zydrius » 2011-11-03 15:46

dilema rašė:
juratukasru rašė:Turiu klausimuka.

Moketi uz ieskini nereikes, o ar ka nors pesit, pamatysit proceso eigoje.

Pešt tai tikrai nelabai pešite, kadangi jis yra užsienyje, bylos nenagrinės be jo, nes aišku jis parasys, kad neturi galimybės atvykti, nes jis gyvena užsienyje, toli nuo namų, antra vertus reikės įrodomųjų dokumentų, ar jis gauna kokias nors pajamas, kokia jo turtinė padėtis, visa tai turėsite prašyti teismo, kad išreikalautų procesui reikalingus dokumentus, neužtenka paduoti į teismą ieškinio, jį gali palikti tiesiog nenagrinėtą, nes jūs nieko nepagrįsite, jis asiliepime nesutiks ir viskas, galų gale pasikeis jo gyvenamoji vieta ir turi būti garantijos, kad tuos procesinius dokumentus jis gaus, jei sugrįš atgal tai jau bėda. Ir susirašinėsit su teismu metų metais. Palaukite kol sugrįš. Tada kita šneka. Būtina sąlyga, kad dokumentai būtų jam įteikti.
Vartotojo avataras
zydrius

Standartinė rajmizzz » 2011-11-12 22:08

moku alimentus..bet nesu tikras kad tie pinigai yra panaudojami vaiko reikmems...ar galima pervedineti alimentus i atidaryta vaiku indeliu saskaita
Vartotojo avataras
rajmizzz

Standartinė Andrius » 2011-11-17 18:11

rajmizzz rašė:moku alimentus..bet nesu tikras kad tie pinigai yra panaudojami vaiko reikmems...ar galima pervedineti alimentus i atidaryta vaiku indeliu saskaita

O iš ko gyvens vaikas, kol tie pinigai bus indėlyje?
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

Standartinė vienisa » 2011-11-24 14:58

norejau paklausti. Vyras iš pirmos santuokos turi 8 metu vaika. Alga ant lapelio 800lt. Puse nuskaito alimentam. Siuo metu esu tokioj situacijoj kad noriu su juo skirtis is musu bendram vaikui 1,5metu prisiteist alimentus. Jam nuo algor lieka 350lt. Ar galiu reikalaut 400lt kaip ir jo pirmam vaikui. Juk abu vaikai vienodi.
Vartotojo avataras
vienisa

Standartinė Andrius » 2011-11-24 15:21

Reikalauti galite, tik teismas gali ir pamažinti, jei nuspręs, kad per daug.
Vartotojo avataras
Andrius
Administratorius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Šeimos teisė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Yahoo [Bot] ir 2 svečių