darbdavys-engėjas

Pagrindiniai įstatymai ir klausimai, su kuriais tenka susidurti dirbant

darbdavys-engėjas

Standartinė Andriusxx » 2018-08-20 18:32

Sveiki. Turiu klausimą apie darbuotojų teises. Visų pirma, turiu prisiimti kaltę dėl savo paties veiksmų- neišlaikiau šaltų nervų ir aprėkiau darbų vadovę. Tai buvo laikinas darbas per "workis.online" platformą. Anksčiau nesu turėjęs panašių problemų, šioje darbovietėje taip pat paliudytų, kad esu ramus ir tylus. Tačiau kitos grupės vadovė šiandien nusprendė ant manęs išsilieti. Jos pretekstas būtų toks, kad esą neatlikau smulkios užduoties "laiku". Reikalas tas, kad ką tik buvau gršlįžęs iš panašios užduoties ir tada pamačiau, kad ne visą padariau. Likusią dalį objekto numečiau į šoną, kad netrukdytų. Tai įprasta- paprastai susitvarkoma po darbo. Tada vadovė ėmė demonstratyviai rėkti per visą salę, komanduoti, numetė darbo objektą man po kojomis. Mane tai suerzino dėl jos perdėtos agresijos ir nepagarbos. Ji stengėsi parodyti viršenybę ir naudojo kalbą, lyg įsakinėtų šuniui. Iš pradžių nieko nedariau, atsisakiau atlikti tą užduotį ir nesakiau jai nieko. Vėliau pamačiau ją spoksant, tuomet ji priėjo prie manęs, mano nuomone, norėjo įbauginti, ir ar ant jos pakėliau balsą bei nusikeikiau. Suprantu, kad reikėjo pagrąsinti apskųsti ją dėl jos elgesio, tačiau buvo kaip buvo. Ji atleido mane iš darbo ir gali sumažinti bemdrą reitingą "workis" platformoje, t.y. pakenkti mano galimybėms būti kitų samdomam ateityje. Ar galiu apskųsti tą asmenį net ir po savo netinkamo elgesio, ir jei taip, kur būtent kreiptis? Ačiū
Vartotojo avataras
Andriusxx
Naujokas (-ė)

Grįžti į Darbo teisė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių